«Журналісту на війні потрібно вижити» – російський кореспондент у Луцьку (ФОТО)

Показати всі

«Журналісту на війні потрібно вижити» – російський кореспондент у Луцьку (ФОТО)

Про війну, фотофейки та романи розповідав студентам факультету філології та журналістики письменник та кореспондент газети «Лос-Анджелес Таймс» Сергій Лойко. Зустріч відбулася у понеділок, 18 вересня, на факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету.

Журналіст, фотограф та перекладач Сергій Лойко розповідав про військову журналістику, використовуючи факти із життя.  Письменник написав 2 романи про війну та 60% статтей на ту ж тему. Описані ним події в Україні удостоювались найвищих нагород.

«Війна – це те, до чого ніколи не згасне інтерес» – зауважує письменник. Досвідчений журналіст розповідав студентам про роботу в гарячих точках та у зоні бойових дій.

Головною ж метою зустрічі була презентація його роману «Рейс». Фабула заснована на реальних подіях, а сам роман складається з епізодів війни в Україні. Події у книзі розгортаються навколо трагедії малазійського «Боїнга» рейсу МН-17, збитого з підконтрольної проросійськими сепаратистами  території Донбасу в липні 2014 року. Сам письменник вважає роман одним із кращих книг.

Наприкінці зустрічі всі охочі купували книги з підписом автора та спілкувались з ним.

  

   

Злата МАКСИМУК

 

 

1 Comment

  1. Avatar Іван сказав:

    У журналістиці усе не так просто…
    Йде розшарування на тих хто на війні і тих, хто тихо годується з рук ворога…
    Про це у статті “КОЛО БРЕХУНІВ” ПОГЛИНАЄ УКРАЇНСЬКУ ЖУРНАЛІСТИКУ? –
    http://vilnujmur.blogspot.com/2018/06/kolo-brekhiniv-pohlynaie-ukrainsku.html