Зеленський хоче спростити виплату пенсій переселенцям

Показати всі

Зеленський хоче спростити виплату пенсій переселенцям

Президент України Володимир Зеленський запропонував уряду спростити процедуру ідентифікації переселенців для отримання ними пенсій, – пише Gazeta.ua.

Він нагадав, що зараз пенсіонерам-переселенцям дозволено перебувати на окупованій території України не більше 59 днів поспіль. Інакше у них виникнуть проблеми з отриманням пенсії. І запропонував збільшити термін з 59 днів до 1 року.

“Давайте розширимо можливість людям бути людьми. Ми запропонували термін в 1 рік. Хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас не буде цієї війни”, – сказав Зеленський.

Також запропонував спростити процедуру провезення товарів через лінію зіткнення на непідконтрольну територію Донбасу. Каже, повинен бути перелік продуктів, які не можна перевозити. А не навпаки.

4 Comments

 1. Avatar Почтальон Печкин сказав:

  Таки правильно…. ну хоть что-то.

 2. Avatar владимир агарков Донецк сказав:

  Владимир Аллександрович,Вы рекомендуете Правительству упростить процедуру идентификации переселенцев для получения пенсий и пребывание на окупированой территории с 59 дней до одного года.Это созвучно с проектом закона №6692,который находится в Верховной Раде около двух лет.Вместо того,чтобы принять этот закон Радой,а Правительству отменить дискриминационную справку переселенца,оно принимает постановление №335 и блокирует выплату задолженности по пенсии.В моем случае ПФ Зелинского,27а Мариуполя, игнорирует два решения суда Украины,обязывающих ПФ возобновить выплату моей пенсии.Помогите….

 3. Avatar Сергей сказав:

  У меня похожее дело!

 4. Avatar Сергей сказав:

  У меня задолженность пенсии за год!в первую очередь нужно судить Реву,за геноцид,за эти справки переселенцам-унижающих и оскорбляющих жителей Донбасса!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *