У колишнього губернатора Волині Гунчика змінився керівник

Показати всі

У колишнього губернатора Волині Гунчика змінився керівник

Айвараса Абромавичуса – екс-міністра економічного розвитку призначили членом наглядової ради державного концерну “Укроборонпром”. Про це йдеться в указі президента №402 від 12 червня, – пише Українська правда.

“Призначити Абромавичуса Айвараса членом наглядової ради державного концерну “Укроборонпром” (за згодою)”, – йдеться в указі.

Відзначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування.

За даними концерну, Наглядова рада є вищим органом управління “Укроборонпрому”, до її повноважень входить затвердження стратегії розвитку і напрямів діяльності концерну, здійснення контролю за виконанням концерном та його учасниками покладених на них завдань, затвердження напрямів діяльності концерну, визначення інвестиційної політики.

Також Наглядова рада контролює ефективне використання і збереження об’єктів держвласності, провадження фінансово-господарської діяльності концерну.

23 травня Абромавичус заявив, що обговорював з президентом Зеленським своє можливе призначення. За його словами, він хотів би працювати в уряді чи на держпідприємстві, але не в АП чи парламенті.

Нагадаємо, за часів президенства Петра Порошенка екс-голова Волинської ОДА Володимир Гунчик очолив один із кластерів «Укроборонпром».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *