Збирають кошти на лікування 8-місячного малюка з Волині

- Advertisment -

Збирають кошти на лікування 8-місячного малюка з Волині

Лише вісім місяців хлопчику, якому доводиться рости в лікарні, адже його життя повністю залежить від медиків. Наразі Максим Грицишин знаходиться у Волинському обласному дитячому медичному територіальному об’єднанні на інтенсивній терапії.

Про це пише 12 канал.

Лікарі поставили Максимкові невтішний діагноз – біліарна атрезія, цироз печінки, синдром портальної гіпертензії в стадії декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу ІІІ ст., гіперспленізм ІІст., хронічна печінкова недостатність, хронічна енцифалопатія.

Хлопчик потребує складної операції з пересадки печінки. В Україні не так багато лікарів готові взятися за цей випадок.

Наразі, після обстежень виявили, що батько хлопчика, Андрій, може стати донором для сина. За пересадку готові взятися в клініці «Оберіг», проте наразі сума непідйомна для батьків.

Так, операція вартує 1281012 гривень. Звісно, додатково потрібні будуть кошти й на реабілітацію. Проте зараз Максим має шанс на життя, якщо знайдуться люди, готові допомогти.

Зробити це можна перерахувавши будь-яку суму батькам, адже навіть маленький внесок наближає їх до мети. Зробити це можна: через номер карткового рахунка в АТ КБ «ПриватБанк»: 5168757344200466. Отримувач: Грицишин Олена Василівна. Зконтактувати з батьком Андрієм: +380(95)5197052.”

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам