За продаж алкоголю і тютюну Волинь збагатшала на понад 46 мільйьнів

Показати всі

За продаж алкоголю і тютюну Волинь збагатшала на понад 46 мільйьнів

Легальний продаж підакцизної продукції на Волині додав місцевим бюджетам 46,6 мільйона гривень роздрібного акцизу.

За підсумками п’яти місяців 2019 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 46,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Майже половину із цієї суми – понад 21мільйон гривень, отримав міський бюджет обласного центру Волині, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Сума отриманого місцевими громадами роздрібного акцизу перевищує аналогічні показники минулого року на 3,3 відсотка.

Оскільки саме з продукції, що перебуває у легальному обігу, сплачуються податки, кожна громада повинна бути зацікавлена в тому, щоб алкогольні напої та тютюнові вироби реалізовувалися на її території з дотриманням законодавчих вимог, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. А стабільні податкові надходження мають ті громади, де також ефективним є громадський контроль за тим, щоб всі суб’єкти підприємництва здійснювали свою діяльність у правовому полі.

Кожен, хто купує підакцизну продукцію, має право поцікавитися у її продавця про наявність ліцензії та марок акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції. Така увага не лише сприятиме наповненню бюджету, а й убезпечить від споживання неякісного продукту, – звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *