Як Луцьк готується до коронавірусу

- Advertisment -

Як Луцьк готується до коронавірусу

Луцька міська рада виділила додатковий фінансовий ресурс на підготовку медичних закладів до можливих випадків коронавірусу. На це дали 5,5 млн грн. 

Про це у ефірі програми “Позиція” розповів начальник управління здоров’я Луцької міської ради Володимир Лотвін.

За його словами, ці гроші підуть на придбання медичного обладнання: апаратів штучної вентиляції легенів, кисневі апарати, експрес-тести для виявлення коронавірусу. Усього в Луцьку планують закупити 300 таких тестів.

“Також виділені кошти на закупівлю захисних масок, халатів, распіраторів для медичних працівників”, – підкреслив Лотвін.

До слова, наразі можливості виявити коронавірус в луцьких медзакладах немає: аналізи роблять лише в столиці.

Тим часом самі лучани не панікують з приводу поширення коронавірусу. Про це заявив депутат Волинської обласної ради Сергій Сівак.

“Я пройшовся містом і виявив, що не усі лучани усвідомлюють небезпеку. Візьмемо навіть громадський транспорт: це ж теж місце скучення людей, його варто було б уникати”, – підкреслив він.

Нагадаємо, у Волинській обласній інфекційній лікарні перебували двоє жінок з підозрою на коронавірус. В однієї з них вірусу не виявили, а от результатів аналізів іншої станом на ранок 13 березня ще немає. Тим часом в Україні – вже три офіційні випадки захворювання на коронавірус.

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам