Вибори у Раду: з’явилися результати опитування за липень

Показати всі

Вибори у Раду: з’явилися результати опитування за липень

Якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, то 47% тих, хто має намір голосувати і визначився, підтримали пропрезидентську партію “Слуга народу”, також у Раду проходять ще 4 політсили. Про це свідчать результати опитування групи “Рейтинг”, – передає Українська правда.

Опитування проводилося з 6-10 липня.

Відзначається, що лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія “Слуга народу”, яку готові підтримати 47% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Також долають прохідний бар’єр партія “Опозиційна платформа – За життя” (11,6%), партія “Європейська Солідарність” (8,2%), партія “Голос” (6,6%) та “Батьківщина” (6,4%).

Партію “Сила і честь” готові підтримати 3,6%, “Опозиційний блок” – 3,2%, партію “Українська стратегія Гройсмана” – 2,8%, Радикальну партію – 2,5%, партію ВО “Свобода” – 2,1%.

 

Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

Водночас 20,6% опитаних відповіли, що не мають наміру голосувати або ж не визначилися зі вподобаннями.

Дослідження проводилося  6-10 липня серед 2000 респондентів віком старше від 18 років.

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

4 Comments

  1. Avatar Станіслав сказав:

    шиз і тільки!

  2. Avatar Ростислав сказав:

    Заради України, заради успішного президенства Зеленського чим менше голосів треба віддати за партії та їх кандидатів: “солідарність” Порошенка, “Слуга народу” Разумкова, “Голос” Вакарчука! В противному разі повториться Верховна Рада восьмого скликання і доведеться проводити дострокові перевибори не лише парламенту, а й президента України!

  3. Avatar Ростислав сказав:

    Проти нардепів з віртуальної партії “Слуга народу” через півроку буде більшість з тих виборців, за кандидатів яких проголосують прихильники!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *