Волинянка вражала у фіналі «Караоке на майдані»

Показати всі

Волинянка вражала у фіналі «Караоке на майдані»

Свої вокальні здібності показала волинянка Оксана Андросюк показала під час зйомок на Хрещатику шоу «Караоке на майдані». Про це пише «Волинь-Нова».

У першому турі усі присутні співали хором пісню Дзідзьо «Я їду до мами», яку запропонував ведучий Ігор Кондратюк. Четверо кращих, на його думку, пройшли у другий тур, серед них була й ратнівчанка Оксана Андросюк. Вона мала трьох хлопців-суперників. У другому турі учасники виконували пісню «на вибір». Оксана співала «Кружит» Монатика – вибрала пісню не випадково, адже її виконує відомий співак родом із Луцька.

Наша землячка сподобалася глядачам. Своїм виконанням змусила їх аплодувати якомога голосніше і пройшла далі. У третьому турі разом із суперником співали фінальні пісні і обходили глядачів з капелюхами, у які збирали гроші. Оксана виконала пісню «Як у нас на Україні» і зібрала мало що не 600 гривень. Володар більшої суми – 1200, а отже став переможцем, суперник ратнівчанки. За правилами, учасники обмінялися капелюхами. А ще дівчині вручили чимало заохочувальних подарунків.

Оксана вважає, що з хлопцями завжди важче змагатися, мабуть через те, що серед вболівальників більше дівчат. А також повідала, що у неї це була не перша спроба взяти участь у народному телешоу і заявити про свій вокальний талант на всю Україну, але удача посміхнулася під час зйомок саме останнього випуску телепередачі у 2017 році.

«Вперше вийшла на сцену у третьому класі і відразу солісткою хору. У Ратнівській школі № 1-гімназія, яку закінчила із золотою медаллю, навчала мене співати вчителька музики Людмила Остапук. Завдяки їй чотири роки поспіль перемагала у районному пісенному конкурсі «Срібні дзвіночки», на обласному рівні цього ж конкурсу займала перше і третє місця. Маю перемогу на Всеукраїнському пісенному фестивалі «Летавчанка збирає друзів» та третє місце на фестивалі «Рожищенська мальованка». У Києві виступаю часто, серед найпам’ятніших – відкриття ялинки у Печерському районі, фестиваль «Всі разом за сім’ю» на Поштовій площі, відкриття офіційної фан-зони пісенного конкурсу «Євробачення-2017»,  –  розповідає Оксана.

А також повідала, що у неї це була не перша спроба взяти участь у народному телешоу і заявити про свій вокальний талант на всю Україну, але удача посміхнулася під час зйомок саме останнього випуску телепередачі у 2017 році.

 

Comments are closed.