Волинянка перемогла на Міжнародному турнірі

Показати всі

Волинянка перемогла на Міжнародному турнірі

Волинянка Ірина Гоюк перемогла на студентському дебатному турнірі у Мінську. Про це пише Район.Локачі.

Турнір «МОСТ БГУ-2017» організував Білоруський державний університет 9-10 грудня. У змаганнях взяли участь команди з Росії, України та Білорусі.  Локачанка Ірина Гоюк пройшла відбіркові раунди та потрапила у фінал турніру.

«Це мій перший досвід участі у міжнародних змаганнях. Я і раніше потрапляла у фінали подібних турнірів, але це було на рівні України. Відчуваю, що стала трохи ближчою до своєї мети. Дебати – це якісна технологія для саморозвитку та чудовий шанс для подорожей! Також це була моя перша поїздка закордон», – ділиться враженнями локачанка.

Дебати – це інтелектуальна гра, яка полягає у дискусії між двома протилежними сторонами, урядом та опозицією. Завдання кожної команди – якісно пояснити та довести тему, яку дають за 15 хвилин до початку гри.

Українські команди на міжнародному турнірі

Тематика дебатів є різноманітною, оскільки теми можуть запропонувати як політичні, економічні, так і моральні чи соціальні. Водночас темою цього міжнародного турніру була наука та освіта.
В Україні організацією дебатних заходів у різних областях займаються активісти та активістки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

Українські команди від Острозької академії

 

Comments are closed.