Волинянка одержуватиме подвійну пенсію

Показати всі

Волинянка одержуватиме подвійну пенсію

Жительці селища Луків Турійського району усміхнулася удача. Валентина Панасюк одержуватиме подвійну пенсію: одну від держави, а другу – від ПриватБанку.

Про це «Волинську правду» інформує керівник прес-служби ПриватБанку Оксана Швець.

З нагоди ювілею – 25-річчя фінансової установи – для українських пенсіонерів організували акцію. З березня до кінця квітня клієнти, які отримують пенсійні виплати через ПриватБанк, могли брати участь у розіграші «другої» пенсії. Для участі достатньо було лишень зареєструватись.

Одним із 25-ти щасливих переможців є волинянка Валентина Панасюк. Усіх щасливчиків обрано за допомогою системи випадковостей серед всіх учасників акції. Протягом 3-ох місяців вони отримуватимуть виплату «другої» пенсії, що дорівнюватиме сумі пенсійного зарахування на їхні картки в місяці виграшу.

38 років безперервного стажу має пані Валентина. За фахом бухгалтер, освіту здобувала у Львові. Все життя працювала в рідному Лукові головним бухгалтером інспекції держстрахування та згодом комірником на залізничній станції. Щомісяця жінка отримує від держави 1854 гривні, а тепер на картку нарахують дві пенсії в розмірі 3708 гривень.

«Уперше в житті, – зізнається Валентина Володимирівна, – виграла, радості нема меж. Три роки тому вийшла на пенсію і користуюся багатьма послугами ПриватБанку, та найбільше оцінила зручність користування пенсійною карткою. Гроші надійшли, повідомлення одержала і в зручний час можу зняти кошти у банкоматі або розрахуватися за продукти в місцевому магазині. Не треба носити готівки з собою».

Нагадаємо, розіграш відбувся 24 квітня 2017 року. Переможців оголосили 27 квітня 2017 в прямому ефірі ранкової програми “Сніданок з 1+1», а також їхні імена відображено на сайті.

«Пенсіонери – найнадійніші клієнти нашого банку. І я радий, що Волинь має переможця цієї чудової акції. До речі, комунальні платежі в сумі до 2000 грн. за місяць пенсіонери нашого банку теж сплачують – безплатно. Незалежно чи це готівка чи картка! З Карткою для виплат пенсії можна користуватися ще й такими пільгами: надання виписки у відділенні ПриватБанку – безплатно, зняття готівки в усіх банкоматах на території України – безплатно, нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду – без комісії. В день отримання пенсії надходить SMS. Безплатно можна підключити SMS -інформування про всі інші операції: поповнення або видатки. А ще пенсіонери можуть контролювати гроші та керувати ними на Картці для виплат пенсії через Інтернет, не відвідуючи банк», – розповідає директор ПриватБанку на Волині Юрій Войтенко.

Comments are closed.