Волинян запрошують на «День патрульної поліції з бібліотекою»

Показати всі

Волинян запрошують на «День патрульної поліції з бібліотекою»

Фото Руслана Канюки 02.07.15 Церемония первого выпуска с полицейской академии патрульной службы Киева

Лучан та гостей міста запрошують на вуличну акцію «День патрульної поліції з бібліотекою». Про це повідомляє головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Оксана Романюк.

Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Патрульна поліція міста Луцька, Художня студія «Барва», Творча студія Наталії Журавльової 4 серпня о 12:00 запрошують лучан та гостей на вуличну акцію «День патрульної поліції з бібліотекою», що відбудеться за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 2.

«4 серпня Україна відзначатиме День Національної поліції. Ми із нашими партнерами – Патрульною поліцією не втомлюємось розповідати нашій громаді про реформи, що відбуваються в державі, службу патрульних поліцейських, навчати правилам дорожнього руху, особистій безпеці тощо. Зазначу, що за час роботи проекту «Моя нова поліція» у нас побували учні із багатьох навчальних закладів міста Луцька та навіть Луцького району. За цей період в різноманітних заходах взяли участь 1100 читачів бібліотеки», – розповіла директор бібліотеки Алла Єфремова.

Довідково:

У січні 2016 року Волинська обласна бібліотека для юнацтва приєдналась до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції», яку започаткували IREX/Україна в партнерстві  з  Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL).

Comments are closed.