Волинським прикордонникам допомагають безпілотники

Показати всі

Волинським прикордонникам допомагають безпілотники

Для моніторингу кордону співробітники Держприкордонслужби активно використовують малі літальні апарати. Про це повідомляє Держприкдонслужба.

Застосування таких авіаційних одиниць дозволяє прикордонникам здійснювати моніторинг віддалених районів та виконувати завдання, що потребують обстеження у важкодоступних місцях, особливо у гористій та лісовій місцевостях.

До запуску та керування безпілотними пристроями допускаються особи, які пройшли спеціальне теоретичне та практичне навчання. Зокрема для персоналу проводяться постійні тренінги, навчально-тренувальні польоти, злагодження дій та інструктажі щодо усунення несправностей, у разі їх виникнення.

Здебільшого безпілотні комплекси використовуються для ведення тепловізійного та відеоспостереження. Результати таких спостережень фіксуються наземною станцією управління та передаються до центру управління службою, що дозволяє прикордонникам оперативно реагувати на прояви протиправної діяльності на кордоні.

Успішно організоване використання безпілотних літальних апаратів на ділянках відповідальності прикордонних підрозділів вже дало змогу оперативно виявити та затримати десятки порушників. Найчастіше їх виявляли прикордонники Азово-Чорноморського та Південного регіонального управлінь Державної прикордонної служби України.

 

Comments are closed.