Показати всі

Волинські садочки – переповнені

Хоч в області розширюється мережа дошкільних навчальних закладів, проте їх ситуація з їх наповненістю – одна з найгірших в Україні, – повідомляє «Волинська правда».

Завантаженість дошкільних закладів становила 132 дитини в розрахунку на 100 місць (в Україні – 113), причому в міських поселеннях – 147, в сільській місцевості – 110.

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

Відтак, лише за останні шість років кількість дошкільних навчальних закладів зросла на 40 одиниць і на кінець 2016року становила 484, з яких 54,3% – це дитячі садки, 33,9% – ясла-садки, решта – навчально-виховні комплекси. Понад три чверті даних закладів знаходилось в сільській місцевості.

Крім ДНЗ загального розвитку, до яких належало 95,9% загальної їх кількості, в області функціонували спеціальний, санаторний і 18 комбінованих дошкільних закладів. У 7 закладах створено 11 інклюзивних груп, в яких дітям з особливими освітніми потребами забезпечено умови для розвитку та навчання спільно зі своїми однолітками.

На кінець минулого року в дошкільних закладах виховувалось понад 38 тис. дітей, що 20,5% більше, ніж в 2010р. Із них 3,4% (1,3 тис. осіб) відвідували групи з короткотривалим перебуванням.

Comments are closed.