Волинські лісівники та волонтери зробили свято для родин Небесного Легіону (ФОТО)

Показати всі

Волинські лісівники та волонтери зробили свято для родин Небесного Легіону (ФОТО)

Учора, 16 жовтня, у «Лісівничому молодіжному центрі» (ЛМЦ), що діє на базі ДП «Ківерцівське ЛГ» (Воротнівське лісництво), для волинських родин Небесного Легіону лісівники організували справжнє свято. Провели уроки на лісову тематику, різноманітні конкурси, майстер-класи, спортивні естафети, катання на велосипедах, варили запашний куліш. Про це повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Ініціативу провести таку зустріч висловив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. Він звернувся з відповідною пропозицією до волонтерів зі своєї сторінки у Фейсбук. Керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський одразу відгукнувся. Після кількох організаційних етапів ідея втілилися у життя.

«Наш Центр зовсім новий, і ви – одні з перших почесних відвідувачів. Ми сьогодні люб’язно пропонуємо побачити  і відчути, чим живуть лісівники. Сподіваємося, сьогодні, крім позитивних емоцій, ви повезете додому гарні враження про нашу роботу», – зазначив перший заступник начальника ВОУЛМГ Віктор Сахнюк.

Урок про те, чим живе і хворіє ліс, провів завідувач сектору охорони і захисту  лісу ВОУЛМГ Руслан Войцевський. Порцію захопливої інформації про те, з чого у лісі все починається, подарував гостям ЛМЦ головний спеціаліст відділу лісового господарства Володимир Неводнічик. Про фруктовий сад у лісі розповів начальник відділу лісового господарства Борис Бабеляс, про мисливство та його трофеї говорив начальник сектору мисливського господарства Руслан Люшук, а про те, якою буває деревина та що з неї можна робити, – начальник відділу використання лісових ресурсів Григорій Новосад.  

 На десерт «лісових уроків» була пасіка та «медова» інформація від пасічника  Івана Онищука. Найдовшою виявилася зупинка біля будиночка апітерапії. І дорослі, і діти були у захваті від самої думки, наскільки солодко спалося б під гудіння бджіл.

А після смачної вечері діти робили їжачків та букетики з листочків, майстрували шпаківні та годівнички, годували качок, стрибали, бігали, прогулювалися екологічною стежкою та просто щиро тішилися і раділи сонячному осінньому дню у неймовірно гарному воротнівському лісі.

Руслан Теліпський згодом влаштував для маленьких та дорослих гостей Центру перегони на велосипедах, естафети на витривалість, конкурси на кмітливість.

  

 

 

 

 

Comments are closed.