Волинські фармацевти почали відзначати професійне свято (ФОТО)

Показати всі

Волинські фармацевти почали відзначати професійне свято (ФОТО)

У третю суботу вересня, яка цього року припадає на 21 число місяця, працівники фармацевтичної галузі України відзначають своє професійне свято. З нагоди цієї дати, сьогодні у Волинській обласній раді відбулися урочисті збори.

Із професійним святом працівників фармацевтичної галузі Волині привітали виконувач обов’язків голови Волинської ОДА Олександр Киричук, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, виконувач обов’язків луцького міського голови і секретар Луцькради Григорій Пустовіт, а також начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

«Бажаю вам економічного зростання, тому що якщо буде розвиватися економіка, то і буде зростати добробут наших громадян, а відтак вони матимуть більші можливості користуватися вашими послугами. Але насамперед хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, і щоби не хворіли ви, ваші рідні, близькі та друзі. Можливо, у майбутньому, і добре, якщо так і станеться, в аптеках продаватимуть одні вітаміни», – сказав, вітаючи присутніх зі святом,  виконувач обов’язків голови Волинської ОДА Олександр Киричук.

«Фармацевтична галузь завжди була і буде затребувана. Наші аптеки зараз добре забезпечені медичними препаратами, і той факт, що Європа зараз створює бар’єри для потрапляння наших препаратів на їхній ринок говорить про те, що вони бояться конкуренції. Україна розвивається, і ці зміни, які відбуваються, вони  відбуваються у кращій бік. І кожен із нас на своєму робочому місці повинен робити свою справу і робити її якісно – так як це роблять ті люди, які наповнили сьогодні цей зал», – зауважив в.о. луцького міського голови і секретар Луцькради Григорій Пустовіт.

Представники влади також вручили присутнім нагороди та відзнаки.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *