Волинська студентка-кондитер перемогла на Всеукраїнському конкурсі

Показати всі

Волинська студентка-кондитер перемогла на Всеукраїнському конкурсі

У Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE взяла участь  володимирчанка Анастасія Фесік. Вона посіла перше місце у номінації кондитерське мистецтво і отримала золоту медаль. Про це пише «ВолодимирMedia».

Конкурс проходить у Києві упродовж трьох днів. У ньому беруть участь 150 учасників з усіх регіонів, серед них і волинянка Анастасія Фесік. Дівчина вчиться на першому курсі Оваднівського професійного ліцею на кондитера. Майстерності випічки її навчає викладач цього навчального закладу, знана волинська  майстриня – Юлія Фесік, і по сумісництву її мама. Тож любов до випічки вона зуміла прищепити донечці з дитинства. А тепер та вдосконалює свої навики і вчиться створювати власні шедеври професійно.

Конкурс проводиться за восьми компетенціями: кондитерське, перукарське, кулінарне мистецтва, технологія моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи та сантехніка та опалення. З кожного регіону була представлена команда, яка складалась  з  учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кваліфікованих робітників, фахівців віком від 18 до 22 років. До складу волинської потрапила і Анастасія.

Її вироби з тіста  найбільше сподобались членам журі. І вони високо оцінили майстерність студентки. В результаті, Анастасія Фесік посіла перше місце у номінації кондитерське мистецтво і отримала золоту медаль.

 

Comments are closed.