На Волині чоловіка посадили на чотири роки за амфетамін

Показати всі

На Волині чоловіка посадили на чотири роки за амфетамін

Наркоторговець із Володимира-Волинського 4 роки проведе у тюрмі. Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду, – пише Конкурент.

Чоловіка затримали 18 лютого 2019 року у Володимирі-Волинському після того, як він збув 370 грамів порошкоподібної білої речовини, у складі якої був амфетамін (10,91 грама амфетаміна у перерахунку на суху речовину), особі, анкетні дані якої змінено та застосовано заходи безпеки щодо неї.

Зловмисник отримав за “товар” 3 140 доларів. Під час судового засідання він зазначив, що в середині січня 2018 року поруч із дискотекою знайшов згорток, в якому знаходилась так звана речовина – «МЕТ», тобто амфетамін. Вказав на свою обізнаність про її віднесення до психотропних речовин, оскільки раніше пробував її вживати. Зберігав вказану речовину у гаражі свого товариша, якому про вказаний факт не було нічого відомо.

Влітку він познайомився з майбутнім “покупцем”. В ході спілкування з ним домовились про збут останньому вказаної речовини за 3140 доларів США. Під час збуту 18 лютого 2019 року його було затримано співробітниками СБУ. Зазначив, що кошти йому були потрібні для допомоги хворим батькам.

Чоловіка засудили до 4-х років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *