Волиняни виграли гранд від Львівської освітньої фундації (ФОТО)

Показати всі

Волиняни виграли гранд від Львівської освітньої фундації (ФОТО)

Нещодавно активісти ГО “Школа безпеки та виживання дітей “Тивер” з м. Ківерці виграли проект соціальної дії Львівської освітньої фундації “Клуб на селі”, про це повідомляє координатор громадської організації Юрій Тананайський.

Від учора активісти в рамках реалізації проекту: закупили будівельний матеріал і своїми руками розпочали роботу- ремонт клубу в селі Суськ Ківерцівської ОТГ.

“Об’єм робіт виявився досить великим. Та завзятим волонтерам, які це роблять з душею – все по силі!Хотілось активнішої допомоги з боку безпосередньо місцевих жителів, – звертається до жителів Суськ Юрій. – Неймовірні малюнки від Оксани Мельничук, також подяка братам Мельничукам: Роману, Віктору та Володимиру, Дмитру Охоцькому Завтра продовжуємо: долучайтесь, роботи вистачає…”

Одним з напрямків діяльності ГО “Школа безпеки та виживання дітей “Тивер” є залученнядітей, молоді, жителів громади до реалізації соціальних проектів. Територія “Тивер” у місті Ківерці – це спільна робота координаторів громадської організації та волонтерів.

“Діяльність ГО “Тивер” давно вийшла за межі містечка. Нас знають на Всеукраїнському та Міжнародному рівні. З навчальними програмами тиверці об’їздили майже усю Волинь. Та особливо радо ми співпрацюємо з селами новоствореної Ківерцівської ОТГ. Адже тепер ми одна громада”, – ділиться досягненнями координатор «Тивера» Людмила Тананайська.

Для підтримки та розвитку села діє багато грандових програм. Львівська освітня фундація щорічно оголошує конкурс на підтримку соціальних проектів громад.

ГО “Тивер” подала проект “Клуб на селі” до Львівської освітньої фундації. Проект спрямований на підтримку громади села Суськ, а саме на ремонт місцевого осередку культури.

Кошти у розмірі 15 тис.грн. виділено на матеріали для ремонту приміщення.

 

 

1 Comment

  1. Avatar Степан сказав:

    Це заслуговує пошани і подяки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *