Волиняни до дня села облаштували автобусну зупинку (ФОТО)

Показати всі

Волиняни до дня села облаштували автобусну зупинку (ФОТО)

У селі Полиці Камінь-Каширського району з нагоди відзначення чергової річниці населеного пункту та храмового свята Різдва Пресвятої Богородиці облагородили автобусну зупинку.

Зі слів місцевих жителів, ініціативу та ідею облаштування подали вчителі Полицької ЗОШ.

Зважаючи на сільськогосподарські роботи та завершальну стадію збору врожаю на городах, знайти в селі тих, хто пожертвує своїм часом та фінансами на благо громади — досить важко. Однак у Полицях таких відшукали.

“Люди працювали від ранку до ночі кілька днів. Вчора вже завершили роботи. На ділянці біля зупинки виклали бруківку й облаштували клумби, висадили квіти, встановили смітник. Стіни споруди поштукатурив один із сільських майстрів. Фарбуванням та оформленням займалися депутати, вчителі та учні”, – повідомив голова Полицівської сільради Василь Балик.

Тепер око селян та гостей населеного пункту радує оновлена, оповита мальованими та висадженими квітами, зупинка. Окрім того, чекати на транспортний засіб на рівненькій платформі ще й зручно.

“Приємно, що на прохання допомогти з придбанням та кладкою бруківки відгукнулись представники від громади Української церкви христаян віри євангельської села Полиці —Анатолій Скоць та Олександр Величко. Вдячні і тим, хто безпосередньо виконував роботи, а це: Андрій та Олександр Матвійчуки, Андрій Коваль, Василь Боснюк“, – кажуть жителі Полиць.

Люди тепер тішаться результату своєї праці й переконані, що багато чого можна самим зробити, якщо хотіти: для цього не потрібно чекати створення ОТГ чи допомоги президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *