Відомо, хто очолюватиме головну книгозбірню Волині

Показати всі

Відомо, хто очолюватиме головну книгозбірню Волині

Вчора, 25 липня, в приміщенні Волинської державної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Члени комісії одноголосно  проголосували за підтримку кандидатури Людмили Стасюк. Про це «Волинська правда» дізналася в управлінні культури Волинської ОДА.

Під час засідання комісії  розглядалися документи, подані кандидатом на посаду директора Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, щодо  відповідності кваліфікаційним вимогам.

Керуючись нормами Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного, комунального закладу культури, що належить до сфери управління, оперативного Управління культури облдержадміністрації, затвердженого наказом управління культури облдержадміністрації від 20 квітня 2017 року № 46, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 27 квітня 2017 року за № 51/1572, конкурсною комісією було прийнято рішення допустити до участі у другому турі конкурсного добору Стасюк Людмилу Антонівну.

«ВП» нагадує, що Людмила Стасюк –  директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, заслужений  працівник культури. Вона народилася в містечку Демидівка Рівненської області. З відзнакою закінчила Київський державний інститут культури. Трудову діяльність розпочала у Волинській обласній науковій бібліотеці. Працювала в обласному управлінні культури, директором  Волинської обласної бібліотеки для дітей,  заступником директора Волинської обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. З  30 березня 2001  року – директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

 

 

 

3 Comments

  1. Avatar Начальник штабу сказав:

    Будемо стояти до останнього подиху на усіх постах, до останнього патрона.

  2. Avatar Ірина сказав:

    Людмила Антонівна – прекрасний директор. З нею бібліотека має шанс на майбутнє!!!