Валентин Наливайченко презентував у Луцьку свою виборчу програму

Показати всі

Валентин Наливайченко презентував у Луцьку свою виборчу програму

Кандидат у Президенти України, лідер Громадсько-політичного Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко розповів у Луцьку, що планує робити в разі своєї перемоги на президентських виборах. Про це йшлося у четвер, 7 лютого, під час прес-конференції в обласному центрі Волині.

«Як я і обіцяв, в моїй команді – нові люди: волонтери, патріоти, ветерани. Пропоную у Волинській області всім добровольцям, волонтерам, ветеранам бути нашими представниками. Для цього не потрібно нічого, крім патріотичної позиції. Тільки таким чином ми разом зможемо провести чесні вибори», – сказав Валентин Наливайченко.

Кандидат у президенти зазначив, що він разом зі своєю командою обо’вязково контролюватиме, щоб вибори відбулися чесно: «Щоб не було підкупу голосів. В такому разі об’єднуючись з іншими громадськими організаціями будемо контролювати і через суд зніматимемо того чи іншого кандидата в президенти».

За словами очільника «Справедливості», він має чіткий план для відновлення миру. Саме цей план дій і є основою президентської кампанії Валентина Наливайченка.

«Деокупація – головна мета і державної політики, і дипломатичних зусиль. В нас є три пріоритети: першочергові гуманітарні дії, зокрема створення центру звільнення заручників, розшук зниклих безвісти та укладення міжнародної угоди з відновлення миру та деокупації захоплених територій. Новий Президент України має мати міжнародну підтримку, щоб змусити російського агресора піти з нашої країни», – підкреслив Наливайченко.

У планах команди Валентина Олександровича повністю оновити уряд, нові обличчя якого будуть вирішувати завдання посилення обороноздатності. Крім цього Наливайченко пообіцяв надати об’єднаним територіальним громадам право розпоряджатися надрами, землею та бюджетом і забезпечити право громад призначати та відкликати з влади представників правоохоронних органів прокурорів та суддів, вивести Нацбанк з підпорядкування президента, створити добровольчу армію, міністерство ветеранів.

«Я йду в президенти з ключовим рішення – побороти корупцію у владі. Також ми ініціюватимемо законопроекти про імпічмент президента, скасування недоторканності депутатів та суддів», – резюмував кандидат на пост глави держави.

Злата Максимук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *