В НАБУ закрили справу проти «Кінокварталу» Зеленського

Показати всі

В НАБУ закрили справу проти «Кінокварталу» Зеленського

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливої ​​розтрати держкоштів “Кінокварталом” президента Володимира Зеленського, – передає Українська правда. 

Його закрили ще на початку липня, адже не знайшли ознак злочину в діях співробітників Державного агентства з питань кіно і компанії.

Детективи НАБУ відкрили провадження у квітні поточного року за заявою організації “Спілка добровольців” щодо того, що Держкіно фінансувало 49% бюджету фільму кінокомпанії Зеленського за назвою “Я, ти, він, вона”.

“Спілка добровольців” заявляв, що умовою фінансування було створення фільму повністю українською мовою, але компанія Зеленського цю умову не виконала, а отже, допустила розтрату держкоштів.

Відповідь на запит: “Зазначене кримінальне провадження закрито 8.07.2019 на підставі п.2 ч.1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

Під час провадження досудового розслідування за вказаним фактом не було виявлено жодних даних, які б вказували на наявність у діях службових осіб Держкіно і представників ТОВ “Кіноквартал” ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 (розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу”.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *