В Білорусі до 9 травня випустили «консервовані шкарпетки»

Показати всі

В Білорусі до 9 травня випустили «консервовані шкарпетки»

Спеціально до свята Перемоги ВАТ «Брестський панчішний комбінат» випустив нову серію стилізованих шкарпеток, упакованих в консервні банки.

Сувенірна партія обмежена кількістю – всього 3000 банок на всю країну, розповіла маркетолог ВАТ «Брестський панчішний комбінат» Олександра Романюк, – повідомляє “Вечерний Брест”.

Всередині жестяної банки, прикрашеної мотивами Дня Перемоги, лежить пара класичних чоловічих чорних шкарпеток c малюнком символу свята – зіркою.

“Ми думаємо, що ця серія розійдеться швидко. Адже на травневі свята приїжджає багато туристів”, – каже Олександра Романюк.

Це вже четверта серія «консервованих» шкарпеток. Перша оригінальна подарункова партія була випущена до 23 лютого і розійшлася, як гарячі пиріжки. Потім шкарпетки в банках були випущені до 8 Березня і 1 квітня. Нова сувенірна продукція до 9 травня від Брестської «панчішки» вже знаходиться у продажу в фірмових магазинах. Вартість – 2 рублі 99 копійок.

1 Comment

  1. Avatar Павло сказав:

    Маразм меж немає! “Носки победителей”… В усьому світі люди у такий день не святкують, бо то ж День пам’яті жертв війни, день великої жалоби, але у Білорусі все так, як і в Росії – День перемоги. І шкарпетки переможців у консервній бляшанці…Цинізм вражає… Ще й тому, що переможці шкарпеток не носили – для кірзових чобіт були онучі…Рекомендую підприємливим цинікам з Бреста запхати ще у бляшанки труси победителей! ІДІОТИ!