Показати всі

«Укртрансгазом» керуватиме поляк

Наглядова рада  «Нафтогазу»  погодила призначення Павла Юзефа Станчака на пост президента  «Укртрансгазу». Про це повідомляє прес-центр державної компанії «Нафтогаз».

«Нафтогаз», як власник 100% акцій  «Укртрансгазу», затвердить це рішення відповідно до вимог статутів обох компаній», – йдеться у повідомленні.

«Укртрансгаз» – підприємство з транспортування та зберігання природного газу, оператор єдиної газотранспортної системи України.

Павел Юзеф Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках у PGNiG відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A. Наразі Станчак працює технічним директором – членом правління PGNiGTechnologie S.A. та відповідає за проектування та будівництво нових газопроводів.

Павел Станчак народився у 1963 році, здобув інженерно-технічну освіту в інституті імені Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут (Варшава), отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

 

Comments are closed.