«Україну посунули на задвірки», – Леонід Кучма

Показати всі

«Україну посунули на задвірки», – Леонід Кучма

Світова спільнота посунула Україну на задвірки. Про це заявив другий президент Леонід Кучма на Балто-Чорноморському форумі, – пише gazeta.ua.

“Ми всі з нетерпінням чекали Мюнхенської конференції. Пам’ятаю 2007 рік, де Путін на проблемах безпеки поставив хрест. І в 2008 році це продемонстрував на Грузії, на Осетії.

Тепер, сьогоднішня конференція. Більше політики пацифізму, ніж прозвучало на ній, важко було уявити. А Україна взагалі на задвірках була. Ніби-то ми там не існуємо. Якби не поїхав туди президент і не нагадав, що ми є на європейській карті, так напевно б і забули. Ось, що страшно. І над цим треба думати”, – сказав він.

“Ми говоримо, що всі навколо винні. Весь світ. А ми? Ми собі в середину заглядаємо? Або що ми робимо в Україні? Іноді задаю нескромне питання для себе:”Чому Україна ніколи не була державою в повному розумінні цього слова?”. Відповідь дуже проста: давайте подивимося на наш парламент, політичний бомонд. Ми самі себе з’їдаємо.

Якщо процес буде так далі йти, що кожен день: давай вибори президента, парламенту, ми про життя всередині країни взагалі не говоримо, як ніби людей немає. Ми про економіку взагалі забули… На нас світ буде дивитися крізь пальці. Що тільки українці: дай. 75% валового продукту – наші борги. Це жах. А хто за них платити буде? Якщо зараз не дасть Міжнародний валютний фонд, що, оголошувати дефолт?”, – заявив Кучма.

1 Comment

  1. Avatar Ростислав сказав:

    В підсумках подій, які ініціатори назвали революцією гідності, громадяни з ентузіазмом обирали Порошенка президентом, який обіцяв в лічені дні завершити АТО, вибори депутатів за відкритими списками, жити по новому. Ми обрали Порошенка Президентом переважною кількістю голосів в першому турі, він отримав таку підтримку, як жоден з його попередників. Як же віднісся він до виконання взятих зобов’язань? Усі обіцянки виявилися не лише брехнею, а підлим обманом. Розгорнулася поголовна владна корупція, посилився відплив прибутків в офшорні зони без сплати податків у бюджет, небачено зросла дорожнеча, президент і прем’єр гасають по світу з випрошуванням кредитів, які прийдеться повертати наступним поколінням, депутатів до ВРУ “обрали” по схемі Януковича, АТО продовжили на роки, гірше того, при військовій агресії РФ в серпні 2014 роки президент відверто проінорував свої функціональні обов’язки згідно прямих вимог Конституції (ст.106, пункти 19, 20) про оголошення військової агресії РФ, оголошення військового стану хоча на Донбасі, про окупацію території України. Через це тисячі співгромадян заплатили життям, особливо під Іловайськом і Дебальцевом, півтора мільйона біженством, неможливістю звернутися до підписантів Будапештського Меморандуму. Для України ситуація може прояснитися при переобранні Президента на поряднішу особу та переобрання депутатів ВРУ за відкритими списками..