Показати всі

«Україна – в небезпеці», – Бадрак

Україна залишається наодинці з ворогом. На цьому факті акцентує увагу Валентин Бадрак, директор Центру досліджень армії. Він оприлюднює три найвірогідніші сценарії розвитку ситуації. Посилаючись на «газету по-українськи», повідомляє «Волинська правда».

 

«Цей рік –  важкий і визначальний для України», – зазначає Бадрак. На його думку, «слід очікувати багато неприємних сюрпризів. Маємо несприятливу обстановку – слабкість Європи, невизначеність Сполучених Штатів Америки».  При цьому експерт попереджає, що «Росія робить акцент на політично-дипломатичну війну. Намагатиметься змінити владу в Україні. Воєнний важіль буде допоміжним. Перші півроку на Донбасі підтримуватимуть війну низької інтенсивності, щоб виснажити наше суспільство. Щоб щоденні втрати стали причиною внутрішніх заворушень. І вони можуть бути, враховуючи падіння довіри до влади».

 

За версією Бадрака, під час подальшого розвитку ситуації  «найбільш вірогідні три сценарії. Перший – змова Росії з новою владою США проти України. Другий  –  зростання протистояння РФ та Заходу без урахування інтересів нашої держави. Третій – створення антипутінської коаліції з урахуванням інтересів України. Будь-який варіант несе для нас ризик загострення військових дій. Воно може статися в період із травня до кінця літа».

 

Він наголошує, що « Україні слід готуватися до безконтактної війни. Може початися за будь-якої погоди й часу доби… Україна  – в небезпеці, бо залишається наодинці з ворогом».

 

Comments are closed.