Українець розповів про спекотні умови праці в Польщі (ФОТО)

Показати всі

Українець розповів про спекотні умови праці в Польщі (ФОТО)

Юрій Мазур з Вінниці 3 місяці тому поїхав у Польщу на заробітки. Хлопець розповів особливості роботи та чому він втратив 15 кілограмів ваги, пише Gazeta.ua.

“З Вінниці до польського міста Свіноуйсьце їхали 30 годин автобусом. За дорогу заплатив 50 дол.(1300 грн)”, – каже Юрій.

Безкоштовно зробили документи і надали житло в трикімнатній квартирі в новобудові. Там живу з двома українцями з Кропивницького. З понеділка по п’ятницю працюємо по 10 годин, у суботу по 7. Неділя – вихідний.

У Свіноуйсьце працює мало українців. За півтора місяці вивчив розмовну польську. Тут краще ставляться до тих, хто знає мову.

“Робота важка. Монтую різні металоконструкції, ріжу метал різаком, шліфую, зварюю. Зарплата 1400 дол у місяць ( 37 000 грн). За 3 місяці втратив 15 кілограмів ваги, бо працювати доводиться у закритому приміщенні при температурі 27 градусів”, – розповідає українець.

Безкоштовно тут не годують. В місяць на їжу витрачаю приблизно 100 дол.( 2 600 грн).

“В Україну планую повертатися через 2 місяці на короткий термін. Потім – знову в Польщу. За цей час зрозумів, що потрапив на роботу з хорошим ставленням до українців”, – каже Юрій Мазур.

1 Comment

  1. Avatar Станіслав сказав:

    Молодчина! Паиріоти-європейці, вкажіть будь-ласка місця в Україні, де поляки (росіяни, чехи, білоруси, литовці та ін. народи) із задоволенням приїзджають на роботу за таку ж заробітну плату!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *