Розповіли про цікавинки на концерті «Время и Стекло» у Луцьку

Показати всі

Розповіли про цікавинки на концерті «Время и Стекло» у Луцьку

Вже 26-го червня на іподромі, що в центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки, відбудеться грандіозний концерт гурту «Время и Стекло», на якому пролунають не тільки вже відомі хіти гурту, а й нові композиції з альбому «VISLOVO», – повідомляють організатори.

Крім самого концерту гурту, організатори (івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency”, – ред.) підготували чимало цікавинок та приємностей. Перш за все це колективи, та артисти котрі будуть розігривати публіку перед основним виступом «Время и Стекло» – це лучани драйвові «HAVANA cover band», прямолінійний репер «AqUA», мелодійні «ALOHA cover band». Також на головній сцені буде показ мод ««Fashion Time Grace Model House», тільйи найкраще, для найкращих відвідувачів», – наголошують організатори.

Пригощати відвідувачів будуть резиденти FOOD-території :
– пекарня «Сулі Гулі» – «Особливістю грузинської кухні завжди була і є гостинність. Уже спозарання кухарі вимішують тісто, готують начинки, та чекають Вас на концерті».
–  ЗабіякаBBQ – «У чому наш секрет? Ми любимо м’ясо та розуміємося на ньому. Відбірна сировина, сімейні рецептури, мінімум приправ, максимум любові до своєї справи та особиста відповідальність за якість – ось і всі секрети.»
– Карабас Барабас – «Ми гарантуємо Вам файний відпочинок! Прийдіть та переконайтесь!» – переконує команда закладу.
– Novellina , котрі подарують всім відвідувачам концерту “ігристий” настрій, на своїй території з зручними кріслами, кальянами  та різними смаколиками.

Дитяча теріторія розваг – на події від початку запуску людей на теріторію (а це о 17:00) буде діяти окрема теріторія для дітей. На ній будуть гірки, батути, цікаві розіграші солодощів, аніматори, і ще багато сюрпризів.

А завершить дійство – дискотека від резидентів QUEEN Night Club & Karaoke Hall – тільки найТОПовіша музика, найкращий відрив та максимальний відпочинок.

Організатори попереджають, що в день концерту ціна квитка зросте і буде вартувати :

Фан-зона (доросилий квиток) – 500 грн

Фан-зона (дитячий квиток з 6 до 11 років) – 300 грн

 Також Tikhonov Аgency застерігає – останнім часом почастішали випадки підробки квитків «шахраями»! Тому просять купувати тільки у офіційніх розповсюджувачів (котрі зазнечені на сторінці у facebook (https://www.facebook.com/TikhonovAgency/ ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *