У волинському лісництві обговорювали стан промислової безпеки (ФОТО)

Показати всі

У волинському лісництві обговорювали стан промислової безпеки (ФОТО)

Начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко вважає, що безпека працівників галузі та їх добробут повинні бути в центрі уваги керівників усіх ланок. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

З цією метою спільно з управлінням Держпраці у Волинській області Волинське ОУЛМГ розпочало серію семінарів, покликаних поглибити знання своїх працівників з основ охорони та гігієни праці, забезпечення правил безпеки на виробництві.

Сьогодні в управлінні Держпраці відбувся перший бліц-семінар для директорів державних лісових та лісомисливських господарств. У ньому взяли участь також заступник начальника управління Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький.

Тема семінару – «Стан промислової безпеки та охорони праці в галузі лісового господарства. Основні проблеми промислової безпеки та охорони праці в галузі, шляхи їх вирішення». Бліц-семінар вів заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський.

«Наші функції не каральні. Ми разом із вами працюємо на кінцевий результат – зберегти життя людей», – звертаючись до лісівників, наголосив Ігор Юрійович.

Перед присутніми виступили начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Киричук, завідувач сектору з питань експертизи умов праці Віталій Кондратюк, завідувач сектору розслідувань, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Ярослав Головка, головний інспектор відділу гігієни праці Іван Шпак, головний спеціаліст сектору розслідувань, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Михайло Мороз. Звернувся до колег і заступник начальника ВОУЛМГ Олександр Рибчинський.

Вони говорили про «Стан промислової безпеки та охорони праці на підвідомчих підприємствах галузі лісового господарства Волинської області», «Аналіз травматизму, основні завдання з дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці щодо недопущення випадків виробничого травматизму в галузі лісового господарства Волинської області», «Основні проблеми промислової безпеки та охорони праці в галузі, шляхи їх вирішення», «Стан охорони праці на підприємствах Волинського ОУЛМГ».

Наступні семінари охоплять навчанням інші категорії керівного складу галузі – головних спеціалістів, безпосередньо відповідальних за безпекову складову галузі.

Comments are closed.