У Володимирі втілюють проект нової рекреаційної зони (ВІДЕО)

Показати всі

У Володимирі втілюють проект нової рекреаційної зони (ВІДЕО)

На острові у долині річки Риловиця почали втілювати проект облаштування рекреаційної зони, яка стане гарним місцем відпочинку для жителів Володимира-Волинського. Роботи фінансують за кошти, які нардепу Ігорю Гузю вдалося залучити із держбюджету. Про це розповіли Ігор Гузь та перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук під час включення у Facebook 12 червня.

“Тут плануємо гарну рекреаційну зону із лавками, спортивними майданчиками, озелененням, освітленням, стоянкою. Виділений мільйон гривень, за який ми втілюємо першочергові заходи”, – розповів Ігор Гузь.

“Якщо будуть сприятливі погодні умови, впродовж 1,5 місяця втілимо першочергові заходи. Тобто тут вже будуть доріжки, укріпимо береги, будуть проведені комунікації. Зараз також виготовляємо проект з освітлення. Також, якщо буде фінансування, в цьому році більшість робіт на острові зможемо завершити”, – додав Ярослав Матвійчук.

Концепцію цієї зони із робочою назвою “Парк “Легенда” також планують представити мешканцям навколишніх будинків, щоб почути їх думки та пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *