У Володимирі-Волинському з’явиться вулиця Героїв 51 бригади

Показати всі

У Володимирі-Волинському з’явиться вулиця Героїв 51 бригади

У Володимирі-Волинському, вулицю Ковельську хочуть перейменувати на вулицю Гроїв 51 бригади.

Йдеться про частину вулиці від залізничного переїзду і до виїзду з міста, – повідомляє БУГ.

Зокрема, ініціатива перейменувати зазначений відрізок обговорюється досить давно. Члени громадської ради висували пропозиції щоб перейменувати всю вулицю Ковельську, однак підтримку найбільшу підтримку отримала ідея по частині вулиці, де знаходяться військові частини.

Як зазначив головний архітектор міста Тарас Киба, саме перейменування цієї частини вулиці буде символічним і від нього найменше буде незручностей жителям міста.

“Це перейменування в основному торкатиметься безпосередньо військової частини, двох індивідуальних будинків, автозаправки та мийки для авто. Багатоповерхових житлових будинків це перейменування не стосуватиметься. Такий варіант я вважаю доцільним,” – повідомив Тарас Киба.

Якщо власники індивідуальних будинків ніяких суттєвих витрат не понесуть, то юридичні особи змушені будуть змінити деякі установчі документи і це для них вартувати буде в межах 480 гривень.

Наразі громадська рада прийняла пропозицію до відома та погодила проведення відповідного громадського обговорення. Якщо громадське обговорення прийме пропозицію та не заперечить, то на сесію винесуть проект рішення про перейменування.

Однак, серед членів громадської ради були заперечення щодо часткового перейменування та наполягали на повному. Зокрема згадували ГО”Захисник”. котра ніби то буде відстоювати, щоб все вулиця Ковельська носила нову назву.

Comments are closed.