У місті на Волині в одному із закладів отруїлося 15 осіб

Показати всі

У місті на Волині в одному із закладів отруїлося 15 осіб

У місті Ковелі  після  родинного святкування в одному із закладів громадського харчування виник спалах  гострої кишкової інфекції. За медичною допомогою станом на 11.06.2019 року  вже звернулось  13 осіб, з них 2 дітей,  з симптомами харчового отруєння. Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр.

За результатами медичного огляду хворим встановлено діагноз «Гострий гастроентероколіт. Стан хворих середньої важкості.

Для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань закладом громадського здоров’я Ковельським районним лабораторним відділенням Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» невідкладно розпочато комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічне розслідування.. Під час епідеміологічного розслідування для проведення бактеріологічних, вірусологічних, фізико-хімічних лабораторних досліджень відібрано проби харчових продуктів, питної води, змиви з обладнання, посуду, інвентарю на харчоблоці харчової потужності, обстежено персонал та контаткних осіб.  Лабораторні дослідження біоматеріалу від хворих та декретованих осіб, а також зразків навколишнього середовища  тривають.

Для  вжиття заходів  та остаточного визначення причини та  обставин отруєння людей   залучено Держпродспоживслужбу м. Ковеля.  Очікуємо результатів державного   нагляду дотримання  санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчової продукції.

Епідеміологічне  розслідування триває

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *