У листопаді відбудеться прем’єра двох настрашніших фільмів місяця

Показати всі

У листопаді відбудеться прем’єра двох настрашніших фільмів місяця

У листопаді в український прокат виходять два фільми з моторошним сюжетом. Про це пише «Газета.ua».

Відбулась прем’єра картини американського режисера Віктора Сальви – «Джиперс Криперс 3».

У перших двох частинах – Даррі Дженнер і його сестра Тріш борються із кровожерливим монстром, що живиться людьми. Його ім’я Джиперс Кріперс, він виходить на полювання кожну 23 весну

«Джиперс Криперс 3» – історія Тріш Деннер (грає Джина Філіпс). Їй дивом вдалось врятуватись від монстра, який убив брата. З часу подій попереднього фільму минуло двадцять три роки. Тріш виховує сина-підлітка, якого назвала на честь брата Даррі. Боїться за сина, адже надходить час, коли Джиперс Кріперс вийде на полювання, шукаючи нові жертви. Героїня вирішує знайти Джиперса Кріперса і розправитися з ним.

За словами режисера Віктора Сальва, «Джиперс Криперс 3» стане найбільш страшним фільмом з усіх частин. У фільмі покажуть вантажівку, що належить приватному колекціонерові в Меріленді. Тримав її на зберіганні в очікуванні початку зйомок третьої частини.

30 листопада на екрани вийде іспансько-французький пригодницький трилер «Атлантида» з елементами фантастики режисера Ксав’є Жансена. Знятий по книзі Альберта Санчеса Пиньоль «Холодна шкіра».

Головний герой картини – метеоролог Грюнер (грає Рей Стівенсон) – вирушає на віддалений острів, що знаходиться посеред океану. Єдиний його мешканець – літній доглядач маяка. Звик жити одинаком і відмовляється спілкуватися. Метеоролог здогадується, що наглядач щось приховує і втрапив у халепу.

Однієї ночі на острові з’являються дивні істоти, що вийшли з води. Захопивши острів, вони намагаються залізти до свідомості головного героя.

Comments are closed.