У Луцьку просять облаштувати автостоянку біля пологового

Показати всі

У Луцьку просять облаштувати автостоянку біля пологового

У Луцьку просять облаштувати автомобільну стоянку для відвідувачів пологового будинку. Відповідну петицію зареєстрував Вадим Корнилюк у єдиній системі місцевих петицій.

«Прошу підтримати петицію про створення автомобільної зони для відвідувачів пологового будинку міста Луцька, що на вулиці Гулака-Артемовського. Дана проблема створює незручності, як жителям прилеглих будинків, двори яких протягом дня заповнені автомобілями (які доречі не надто переймаються швидкістю руху у пішохідній зоні) і за часту перекривають рух для жителів будинку.

Так само це створює незручності для відвідувачів пологового будинку, стоянка автомобілів вздовж пологового будинку заборонена, зважаючи на стан жінок, які відвідують даний заклад, їх часто привозять на автомобілях аби полегшити доїзд до пологового у громадському транспорті. Також накопичення автомобілів створює перешкоди для руху швидкої допомоги, яка часто на останніх 100 метрах до пологового або до обласної клінічної лікарні (яка знаходиться поруч) не можуть довести пацієнтів. Тому наполягаю на підтримці та розгляді даної проблеми, полягаюсь на Ваше розуміння та відповідальність», – йдеться у петиції.

Дата початку збору підписів: 24 червня 2019 р.

До кінця збору підписів залишилось: 13 днів

Підписати петицію можна ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *