У Луцьку безкоштовно вакцинували тварин (ФОТО, ВІДЕО)

Показати всі

У Луцьку безкоштовно вакцинували тварин (ФОТО, ВІДЕО)

У Луцьку на бульварі дружби народів, ветеринари комунального підприємства «Ласка» і Держпродспоживслужби робили щеплення тваринам від сказу. Про це , – повідомляє «Суспільне Волині».

Вакцинували у суботу, 17 серпня, з 9-ої до 12-ої години. Лучанин Василь Стасюк привів на вакцинацію трьох собак, які живуть поблизу його будинку.

«Сказ він вбиває як людей, так і тварин. Тому щоб не передавалося. Щоб люди були живі і собаки. Така проста математика», – розповів чоловік.

Ветеринар Микола Максимчук розповів про вимоги до котів і собак, яких вакцинують: для отримання уколу необхідно було підготувати тварину – за 2 тижні до процедури провести дегельмінтизацію, тобто пролікувати від внутрішніх паразитів.

«Проводимо вакцинацію з 3-місячного віку бажано. Щоб тваринка була здорова . Це дуже важливо. Проводимо вакциною «Рабістар» в дозі 1 мл на одну тваринку. Ми запитуємо хазяїв чи собачки їдять, як ходять в туалет. Ще міряємо температуру, дивимося, чи здорова тваринка. Якщо вона погано їсть і не ходить в туалет, то ми вже оглядаємо тваринку», – зазначив він.

Вакцину від сказу надала Держпродспоживслужба в рамках державної програми безкоштовної вакцинації. Всього вакцинували 19 собак. За словами ветеринара Миколи Максимчука, котів не приносили. Він каже: подібні акції проводитимуть і в інших районах міста. Найближчу планують наступного тижня в районі тролейбусного ДЕПО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *