Показати всі

У Луцьку збільшили тариф на проїзд в тролейбусах

Вартість проїзду в електротранспорті Луцька стане дорожчою. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Доповідачем з питання став генеральний директор Луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц.  “Підняття тарифу завжди негативно впливає на громаду міста Луцька, на міську раду та  й на підприємство, але необхідність така існує”, – заявив посадовець.

Він уточнив, що останнє підняття тарифу було близько 2.5 роки тому. А згодом уточнив, що минулоріч на підприємстві обговорювалося питання підняття тарифу, але ЛПЕ зуміло знайти внутрішні резерви та не лобіювати це питання. “Шкода, що так виходить, але напевно вже час”, – резюмував Пуц.

Відповідно до проекту рішення  тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському тролейбусі  становитиме 3 гривні. Зауважимо, що тариф для учнів та студентів залишиться на рівні 1 гривні.

До слова, вартість місячного проїзного квитка  для підприємств, установ та організацій становитиме 180 гривень, для населення – 160 гривень, а для учнів та студентів – 50 гривень.

Виконком підтримав проект рішення голосуванням. “За” проголосували 10 членів виконкому.

Comments are closed.