У Луцьку скоротили кількість патрульних екіпажів

Показати всі

У Луцьку скоротили кількість патрульних екіпажів

У патрульній поліції Луцька зменшилась кількість екіпажів втричі. Про це на зустрічі зі спостерігачами місії ОБСЄ розповів заступник начальника управління Дмитро Хмарук.

«Серйозна проблема – це нестача особового складу, через що зменшилась кількість екіпажів, які обслуговують місто. Якщо спочатку патрулювало 15 екіпажів, то нині їх в середньому 4-5. Звісно, є різні причини переходу в інші структури чи звільнень, але люди, разом з тим, мають розуміти, що вони приходили на службу, тож мають самовіддано її нести», – сказав Дмитро Володимирович.

Спостерігачі цікавились гучними затриманнями, резонансними розкриттями та співпрацею з іншими правоохоронними органами й державними установами. Також запитували про якість технічного обслуговування автомобілів, матеріальне забезпечення управління і наявність пального.

Дмитро Хмарук наголосив, що головне, чого вдалось досягнути за понад півторарічний період служби, – це довіра громадян. «Ми прийшли служити простим людям, а не обслуговувати чиїсь інтереси, і це найважливіше для розуміння суті реформи», – сказав він.

Також поінформував, що УПП у м. Луцьку перебуває на першій позиції серед інших управлінь за показником відмов від неправомірної вигоди. Протягом служби задокументовано 9 випадків відмови від неправомірної вигоди, у частині випадків вже є рішення судів.

Фото Патрульна поліція Луцька.

Фото Патрульна поліція Луцька.

Comments are closed.