«Велодень-2019»: у Луцьку перекриють рух на деяких вулицях

Показати всі

«Велодень-2019»: у Луцьку перекриють рух на деяких вулицях

26 травня у місті Луцьку відбудеться традиційна Всеукраїнська акція “Велодень-2019”, тож на деяких вулицях буде перекритий рух транспорту. Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Метою заходу є популяризація велосипеда як зручного та екологічного виду транспорту. Також нагадують, що захід проводиться у Луцьку з 2007 року.

Під час “Велодня” на території парковки для автомобілів біля ТЦ “ПортСіті” відбуватимуться масові заходи з розвагами, конкурсами та показовими виступами. Головною подією цього дня стане масовий велопробіг учасників заходу за маршрутом: ТЦ “ПортСіті”- проспект Соборності- проспект Молоді- проспект Відродження- вулиця Рівненська- проспект Волі- Театральний майдан- вулиця Винниченка- проспект Василя Мойсея- проспект Перемоги- ТЦ “ПортСіті”.

Старт масового велопробігу о 10.00.

Під час проведення заходу очікується понад 1000 учасників. А на місці проведення масових заходів будуть встановлені інформаційні намети, сцена, звукова апаратура. Безпеку учасників під час руху колони велосипедистів традиційно забезпечуватимуть працівники патрульної поліції.

Під час велопробігу вулиці міста, якими пролягатиме маршрут, будуть частково перекриті з 10.00 до 11.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *