У Луцькій міській лікарні оновили хірургічне відділення (ФОТО)

Показати всі

У Луцькій міській лікарні оновили хірургічне відділення (ФОТО)

Упродовж минулого року у Луцькій міській клінічній лікарні був виконаний капітальний ремонт у відділенні загальної хірургії. Із результатами робіт та загалом з роботою цього лікувального закладу представників Луцької мерії та журналістів ознайомила головний лікар ЛМКЛ Лариса Духневич.

Зокрема, замінили електропроводку, відремонтували підлогу з заміною покриття, стіни та стелі у коридорах, перев’язувальні кабінети, маніпуляційну, санітарні кімнати, замінені двері та вікна.

«Нам допомогли спонсори, були залучені і кошти громадян, підприємств. Звісно, ремонт ще не завершився повністю. Але ми такі оновлення проводимо постійно», – сказала головний лікар ЛМКЛ Лариса Духневич.

Наразі у відділенні щорічно лікуються близько 1200 пацієнтів, виконується 850-900 оперативних втручань. Це, зокрема, складні операції на шлунку, печінці, кістково-м’язовій системі, судинах, органах грудної клітини, жовчному міхурі, шкірі та інших життєво важливих органах.

Лікарі кажуть, що попри усі труднощі, з якими стикається українська медицина, намагаються надавати максимально якісну допомогу. Так, буквально цими місяцями вдалося врятувати ногу однієї пацієнтки – працівниці ЛПЕ. Хірурги відразу відмовилися від легшого шляху, яким була ампутація, і зробили усе необхідне для того, щоби людина не стала інвалідом на усе життя.

Comments are closed.