Показати всі

У храмі на Волині зникла старовинна ікона

У селі Четвертня Маневицького району з місцевого Спасо-Преображенського храму зникла старовинна ікона. Нестачу виявила комплексна ревізійна комісія, яка сьогодні, 20 серпня, переписувала майно цієї пам’ятки архітектури України, що є окрасою Маневицького району Волині. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Волиньради Олександр Пирожик.

За попередньою інформацією, як зазначає Пирожик, у храмі не виявилось ікони Почаївської Божої матері, пам’ятки українського іконопису по дереву ХІХ століття, розміром 50х70 сантиметрів.

“Невже ікону викрали і вивезли до Московії, як і багато інших культурних скарбів України? Чи не тому прихильники “русского міра” вже двічі не допускали ревізійну комісію до храму-святині, чинили шалений спротив законним діям представників державної влади і сьогодні?” – пише депутат.

Він подякував представникам правоохоронних органів, що забезпечили правопорядок і доступ ревізійної комісії до опису майна у храмі-пам’ятці старовини. Та водночас звернувся до керівників Нацполіції на Волині, прокуратури області та СБУ з проханням узяти цей факт під особистий контроль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *