У бізнесмена прямо в лобі готелю у Києві злодії-профі вкрали $ 35 000 (ВІДЕО)

Показати всі

У бізнесмена прямо в лобі готелю у Києві злодії-профі вкрали $ 35 000 (ВІДЕО)

 Зухвала крадіжка великої суми готівки прямо в лобі п’ятизіркового готелю Hyatt, що розташований в самому центрі Києва, сталася ввечері в середу, близько 19.00. Про це повідомляє видання “Страна”.

“У мене була зустріч в готелі Hyatt, в лобі барі на першому поверсі. Там було досить багато людей і я відразу не звернув уваги, хто поруч зі мною присів. У цьому місці завжди багато різних людей, частина з них постояльці готелю, хтось, як я, на зустріч приїжджає сюди. У мене з собою була сумка з грошима. Під час зустрічі до мене підходив мій охоронець і я з неї діставав йому гроші.

Потім, коли зустріч закінчилася, то я навіть і не подумав знову перевірити сумку . Але коли вже від’їхали ми від готелю, я виявив, що гроші з сумки зникли. Ми повернулися в готель, та персонал досить дивно відреагував на те, що у мене вкрали гроші – то менеджера у них не було на місці, то охорона відео з камер спостереження довго шукала. В кінцевому підсумку мені показали відео, на якому добре все видно: в той момент, коли я відволікся в ноутбук, поруч присіли три людини. Вони взяли мою сумку, витягли звідти гроші і поставили сумку назад. Все “, – розповів потерпілий Євген.

Сам момент пограбування відображений на відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *