У банді Порошенка – неймовірний скандал: угруповання «ПЕС» – на межі розколу (ВІДЕО)

Показати всі

У банді Порошенка – неймовірний скандал: угруповання «ПЕС» – на межі розколу (ВІДЕО)

Ветеран АТО і письменник Олег Болдирєв, який відомий під псевдонімом Мартін Брест, повідомив, що покинув список кандидатів від «Європейської солідарності» на парламентських виборах.

«У п’ятницю ввечері, через добу після оголошення списку партії ЄС на вибори – я пішов з цього самого списку. В силу особистих переконань. Не те щоб це вам було прям сильно важливо зараз знати, але позначитися я зобов’язаний. Бажаю удачі в боротьбі хлопцям-ветеранам.
Дякую за праймеріз. Було весело », – написав він у Facebook.

У коментарях до посту він пояснив, що відповідне рішення прийняв після праймеріза, за результатами якого «перевагу» віддали нардепу Тетяні Чорновіл.

6 Comments

 1. Avatar Ростислав сказав:

  Коли після обрання Порошенка президентом в 2014 році він організував зі своїм шоколадним кодлом дострокові парламентські вибори, в результаті яких найбільшою фракцією стала кишенькова БПП “Солідарність” блогер видання “Українська правда” Люк Геннадій визначив, що “Солідарність” на люди витягли з саркофага тимчасово. Як у воду дивився. Піде в небуття невмолимо слідом за своїм барижним господарем, як би її не перейменовувати. Якщо там таким тупуватим , як Таня Чорновіл, віддають перевагу, то це лише полегкість для України!

 2. Avatar Стас сказав:

  Уже 5 уголовных дел заведено на эту парашу,а он ходит,улыбается.Как такое может быть?
  Политики говорят-народ поумнел,народ не проведешь.Да нисколько он не поумнел,если собирается голосовать за партию картонного ЗЕ!
  В Украине еще лет 100-страна дураков,ловить нечего,свалил бы,но лет много,поздно.Слава Богу,что детей выпихнул из этого дурдома,они там успешные.

  • Avatar Юра сказав:

   А чего же “успешные”детки не заберут к себе такого хорошего папу? Пиздуйте все – на все четыре стороны! Чем меньше такого хлама в Украине – тем лучше!!!

   • Avatar Михаїл сказав:

    Ти, Стасік трохи з географією не дружиш, страна дураков східніше України, – там тобі і місце. Ти просто непотріб від якого позбавляються…

  • Avatar алекс сказав:

   в любой стране дураков или умных все живут временно а потом на аудиенцию к создателю с ответами где дураки и где кто

 3. Avatar ALEKS сказав:

  стас ты просто дятел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *