У 2020 році оновлять одяг для військових: чого чекати

Показати всі

У 2020 році оновлять одяг для військових: чого чекати

Так, зміни перш за все торкнуться демісезонної білизни, флісових курток та взуття. Надалі будуть оновлювати й інші предмети комплектів.

Повне оновлення літніх, зимових і загальновійськових польових комплектів для українських оборонців планують провести у 2020 році. Про це повідомив начальник відділу розробки речового майна ЗСУ підполковник Василь Саковець в коментарі інформагентству Міноборони “АрміяInform“.

Підполковник зауважив: останніми роками від військовослужбовців надійшла низка зауважень щодо експлуатації річного польового загальновійськового комплекту. Річ у тім, що раз в три місяці фахівці проводять відповідні опитування військових в районі проведення бойових дій.

Окрім того, щодо одягу військовослужбовців надійшла велика кількість запитів з Генерального штабу ЗСУ.

“На основі цих опитувань і зауважень насамперед буде оновлено демісезонна білизна, флісові куртки і технологія виробництва взуття”,– наголосив Саковець.

Далі зміни торкнуться й інших предметів гардеробу військових.

“І нарешті, в 2020 році на території України планують виготовляти якісні мембранні матеріали. Зараз ми змушені закуповувати їх у іноземного виробника”, – додав Саковець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *