Творець луцького «будинку з химерами» показав свої рисунки (ФОТО)

Показати всі

Творець луцького «будинку з химерами» показав свої рисунки (ФОТО)

У Луцьку відбулася виставка творчих робіт скульптора Миколи Голованя. До уваги присутніх були представлені не звичні вже скульптури, з якими асоціюється в Луцьку ім`я Миколи Голованя, а графічні роботи митця.

Виставка відбулася у вівторок, 5 грудня, в приміщенні Галереї мистецтв у Луцьку.

Привітати луцького скульптора, художника і графіка зібралося чимало охочих. Подивитися на роботи Миколи Голованя прийшли представники міської влади, знайомі митця, його колеги, друзі, відомі лучани і жителі міста, яким подобається творчість скульптора. Сам винуватець події зазначив, що присвячує свої роботи синові, який рано пішов із життя.

Лучанин-мандрівник та культурний діяч Володимир Павлік запропонував представникам Луцької міської ради призначити Миколі Голованю стипендію.

В залах поряд із роботами Миколи Голованя були розміщені світлини відомого луцького фотографа Віктора Чухрая, який фотографував скульптора.

«Якби кожен з нас зробив для Луцька стільки, скільки зробив Микола Головань, навіть не можу уявити, як би піднялись наше місто і наша держава», – зазначив Віктор Чухрай.

Привітати графіка прийшов і відомий луцький бард Микола Більшевич, який презентував свою пісню про Луцьк «Моє місто», в ній музикант згадав і Голованя.

«Сьогодні – День волонтера, тому хочу привітати найбільшого волонтера для нашого міста», – сказав Микола Більшевич.

Також він подарував для Миколи Голованя вірш-присвяту.

Сам же автор художніх робіт дякував всім і зазначив, що йому приємно, що виставку його робіт відвідало багато молодих людей.

«Хочу ще пожити, щоб творити і бачити нові роботи молодих митців», – сказав Головань.

«Тобі таку славу дали, Микитович, аби тільки втримався», – жартівливо звернувся він до себе.

Також відомого скульптора привітала його дружина Тамара.

На завершення виставки Микола Головань запросив усіх присутніх на келих вина.

Comments are closed.