Три волинських села залишаться без газу

Показати всі

Три волинських села залишаться без газу

На Ратнівщині у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газових мережах у населених пунктах Самари-Оріхові, Березники та Якущі не буде газу. Про це повідомляє ВолиньInfo.

Так, у Самари-Оріхові та Березники тимчасово припинили газопостачання 9 вересня о 9:00 год. до 17:00 год.  Відновлення газопостачання 276 клієнтам відбудеться 13 вересня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

А 11-12 вересня фахівці АТ “Волиньгаз” запланували ремонтні роботи на газових у населеному пункті.  У зв’язку з цим у середу, 11 вересня о 9:00 год. тимчасово припинять газопостачання в оселі споживачів до 17:00 год. 12 вересня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Волинянам нагадують, виходячи з помешкання, перекрити крани перед газовими приладами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *