Трамп у Варшаві з керівництвом Польщі говоритиме про долю України

Показати всі

Трамп у Варшаві з керівництвом Польщі говоритиме про долю України

Триває підготовка до візиту  Президента  США Дональда Трампа до Польщі. Очікується, що господар Білого дому  прибуде до  РП 5 липня увечері, а програма його візиту триватиме до ранніх післяобідніх годин 6 липня. Польська влада має намір обговорити  питання російської агресію в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський. Посилаючись на «Польське радіо», повідомляє  «Волинська правда».

Міністр Вітольд Ващиковський повідомив, що одним з пунктів візиту буде особиста зустріч з президентом Анджеєм Дудою. Якщо Президента Трампа супроводжуватиме делегація, то відбудуться зустрічі і в ширшому форматі.  Його, за словами міністра, можуть супроводжувати оборонний та державний секретарі. Не виключений також приїзд очільника Агентства національної безпеки.

Міністр додав, що серед тем переговорів будуть двосторонні відносини, зокрема економічна співпраця, постачання газу, співпраця в галузі оборони та російсько-українська війна. Також обговорюватиметься ситуація на Близькому Сході.

Вітольд Ващиковський повідомив, що, ймовірно, у ході візиту Президент виступить із промовами до поляків у Варшаві. Як додав очільник МЗС, американського президента може супроводжувати дружина.

Наразі не відомо, чи підніматиме польська сторона питання визнання США «геноциду поляків українцями» під  час «Волинської трагедії».

 

Comments are closed.