Силовики тиснуть на бізнес, – Гройсман у Луцьку (ФОТО)

Показати всі

Силовики тиснуть на бізнес, – Гройсман у Луцьку (ФОТО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 20 жовтня, відвідав Волинь із робочим візитом. З-поміж іншого, він також провів зустріч із представниками місцевого бізнесу на підприємстві «Модерн-Експо».

Після висловлених вражень про діяльність підприємства «Модерн-Експо» Володимир Гройсман зауважив, що в Україні є проблема через те, що силовики тиснуть на бізнес.

«Нам потрібно в країні при принити тиск силовиків на бізнес. Я часто зустрічаюся з бізнесом і розумію, що приходять з безпідставними перевірками і заважають працювати. Я неодноразово запитував силовиків, чи приходять вони на підприємства, які не працюють. Вони відповідали, що ні. Ідуть лише на ті, які працюють»,  –  висловився Гройсман. На його переконання, користь від таких дій – мінімальна.

«Коли ми дивимося, скільки було перевірок, які були накладені санкції і яке це мало значення для бюджету, то ефективність – нуль. Звісно, є і випадки, коли були якісь оборудки. І треба тут належне віддати Генпрокуратурі. Але якщо ми подивимося на дії СБУ, я не про бойові підрозділи, а про економічні. Я вважаю, що це ті, хто тиснуть на білий бізнес країни», – зауважив керівник українського уряду.

За його словами, до тих, хто тисне на бізнес, можна віднести і економічні підрозділи прокуратури, Державної фіскальної служби, митників і правоохоронців захисту економіки Нацполіції.

«Де з бізнесом не зустрічаюся, всі говорять – СБУ і прокуратура. Нещодавно в нас була зустріч, яку проводив Президент з асоціаціями бізнесу, де ми домовилися про те, що буде вжитий ряд заходів щодо недопущення маски-шоу і силових обшуків», – резюмував Володимир Гройсман.

Comments are closed.