Судитимуть в’язня, який хотів підкупити працівника колонії

Показати всі

Судитимуть в’язня, який хотів підкупити працівника колонії

Судитимуть засудженого, який  намагався підкупити працівника Маневицької виправної колонії №42. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Маневицька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про надання засудженим, який відбуває покарання у Державній установі “Маневицька виправна колонія (№42)”, неправомірної вигоди працівнику установи.

Нагадаємо, факт надання громадянином 500 грн. службовій особі за вирішення питання про не переведення його в іншу виправну установу задокументований 17 січня 2019 року прокурорами спільно із працівниками оперативного відділу виправної колонії, відділу внутрішньої безпеки по Західному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України й відділу загального обслуговування управління внутрішньої безпеки Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

Нині засудженого обвинувачують у наданні неправомірної вигоди  службовій особі (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України ) й невдовзі він постане перед судом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *