Співачку, яка зганьбилася на День міста в Ковелі, не пустили в Україну

Показати всі

Співачку, яка зганьбилася на День міста в Ковелі, не пустили в Україну

Російській співачці Лоліті Мілявській, яка свого часу «відзначилася» неадекватною поведінкою на концерті в Ковелі, на три роки заборонили в’їзд в Україну, інформує «Волинська правда».

За словами прес-секретаря Держприкордонслужби Олега Слободяна, у неділю вранці, 23 квітня, у пункті пропуску «Конотоп» під час оформлення пасажирів потяга сполученням «Москва-Київ» була виявлена громадянка РФ Мілявська, стосовної якої у прикордонників була попередня інформація про порушення нею законодавства України та відвідини окупованого Криму через закриті пункти пропуску.

«На підставі законодавства України та наявної додаткової інформації громадянці РФ Мілявській Лоліті було відмолено в перетині кордону до України та заборонено в’їзд на три роки», – написав Слободян у «Фейсбуці».

Раніше епатажна співачка виклала на своїй сторінці у соцмережі відео, в якому розповіла, що її зняли з поїзда в Конотопі о 4-й ранку неділі.

«Я в Конотопі. Мене о 4 ранку зняли з поїзда. Я не можу відвідати свою дитину, яка захворіла, тому що мені заборонено в’їзд в Україну. Пересаджують відразу на інший потяг», – сказала Мілявська.

Вона уточнила, що в’їзд в Україну їй заборонили за відвідування Керчі в 2015 році.

«Кароче, вы делаете все, чтоб я, бл…ть, забыла язык украинский… Хочется сказать – да не буду. Разлучаете людей, разлучаете семьи… Делаете все невозможное для того, чтобы было мирное сосуществование», – прокоментувала інцидент Мілявська.

Потім вона додала: «Мама плакала в 8 утра, Евочка расстроилась».

Як відомо, в Києві вчиться єдина дочка Мілявської Єва.

Свого часу в інтерв’ю «Радіо Свобода» Мілявська заявила, що вона обома руками за анексію Криму, тому що «там не загинули люди, як це сталося в Донецьку». На думку артистки, якби Росія не окупувала півострів, то там би була війна.

27 червня 2015 року ця пропутінська співачка виступила у Криму, за що, власне, їй і заборонили в’їзд в Україну. На концерті вона заспівала українською мовою пісню гурту «Океан Ельзи». Виконуючи пісню Вакарчука, Лоліта показала середній палець.

«Волинська правда» нагадує, що це не перший випадок неадекватної поведінки російської співачки з українським корінням. Так, під час святкування Дня Ковеля Лоліта Мілявська, яка виступала з концертом в місті залізничників на запрошення тодішнього міського голови Сергія Кошарука, вийшла на сцену, ледь тримаючись на ногах. А свій дивний стан пояснювала застудою.

1 Comment

  1. Avatar Адам сказав:

    Цю дурепу треба не на три роки не пускати, а пожиттєво. Хай свої обвислі цицьки Ху..лу показує.