Сьогодні ввечері українці зможуть побачити місячне затемнення

Показати всі

Сьогодні ввечері українці зможуть побачити місячне затемнення

Сьогодні, 7 серпня, в Україні відбудеться друге місячне затемнення цього року. Про це повідомляють «Українські новини».

Тінь від Землі закриє південну четвертинку повного Місяця, а освітлена частина біля кордону тіні почервоніє. Це триватиме майже дві години, а найкраще затемнення буде видно в 21:20 за київським часом. От тільки в Україні в цей час буде ще світло.

Як місячне затемнення впливає на здоров’я:

Вплив місячного затемнення починається за три дні до і триває ще три дні після самого затемнення (тобто це період з 5 серпня по 10 серпня). У ці дні підвищуються примхливість (особливо у дітей), дратівливість, вразливість, проявляється бажання сперечатися, невдоволення собою і довколишніми. Також велика небезпека рецидивів психічних хвороб і проявів емоційної нестабільності.

Затемнення може негативно позначатися на самопочутті навіть практично здорової людини, особливо постраждають розумово нестабільні і метеорологічні залежні люди.

Астрологи кажуть, що це затемнення в енергетичному сенсі буде дуже сильним.

Найбільше це затемнення впливатиме на людей, народжених під знаками зодіаку: Водолій (особливо народжені з 3 по 5 лютого), Скорпіон (особливо народжені з 7 по 9 листопада), Лев (особливо народжені з 7 по 9 серпня), Телець (особливо народжені з 5 по 7 травня).

Що потрібно зробити в ніч місячного затемнення?

У день місячного затемнення слід позбавлятися від шкідливих звичок: кидати палити, вживати алкоголь і наркотики, звільнятися від психологічних залежностей, а також від ігрової. Якщо цього не зробити зараз, в період затемнення, то шкідливі звички і нездорові прихильності, як вважають астрологи, найближчого року обернуться великими проблемами.

 

Comments are closed.